Dnes se dva delegáti našeho školního parlamentu zúčastnili Fóra školních parlamentů na ÚMOb Ostrava-Jih.
Setkání bylo zaměřeno na posílení komunikace, spolupráce a vzájemného propojení školních parlamentů v rámci Ostravy-Jihu. Delegáti měli možnost sdílet své zkušenosti, inspirovat se činností ostatních škol a diskutovat o tom, jak mohou žáci aktivněji vstupovat do veřejného dění a podílet se na rozhodování o věcech, které se jich týkají.
Děkujeme našim zástupcům za vzornou reprezanteci školy.
N. Čapková

