Pohybový festival mateřských škol městského obvodu Ostrava-Jih 2023

Třída Žabky se dne 29. 3. 2023 zúčastnila pohybového festivalu mateřských škol Ostrava-Jih. Třídu reprezentovali Klára D. a Tomáš S. v disciplíně běh na 50 m, Johana Č. a Šimon H. ve skoku z místa a Eliška V. a Maxmilián D. v hodu medicinbalem. Závod atleti zakončili štafetovým během 6 x 50 m.

Paní učitelky Ivana Kubesová a Lenka Hrochová se snažily připravit účastníky závodu k tréninku na jednotlivé disciplíny s velkým úsilím, péčí a odhodláním.

Ostatní děti třídy Žabky fandily našim závodníkům v atletické hale města Ostravy.

Děti se snažily ze všech sil reprezentovat ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 a jejich úsilí se jim vyplatilo.

Umístily se na 3. stupínku vítězů z celkového počtu 26 zapsaných MŠ.

Získaly medaile, pohár a cenovou poukázku na nákup sportovního materiálu prodejny Decathlon.