Vyhráli jsme Amazing Race 2021!!!

Dne 24. září se tým, složený z 8️⃣ žáků devátého a sedmého ročníku, zúčastnil 6. ročníku soutěže Amazing Race. Letos organizátoři ze SOŠ AHOL Vítkovice zvolili téma „A Journey to the Past“ 🚗⌛️ a připravili vědomostní kvíz v anglickém jazyce zaměřený na historické události a významné osobnosti nejenom anglicky mluvících zemí. Týmy z 15 škol soutěžily na zajímavých stanovištích, kde získávaly šeky podle prokázaných vědomostí a znalostí. Úkoly formou hádanek a kvizů jim zadávali piráti, indiáni, Vikingové, mafiáni a další postavy 🤓🧐.

Náš tým získal 785 bodů 🥇, což znamenalo celkové vítězství!🤩👏

Děkujeme pořadatelům za hodnotné ceny: 🏆, 🍰, šeky na anglické kurzy a návštěvu Dolní oblasti Vítkovic, kvalitní USB flash disky, drobné upomínkové předměty a sladkosti. Gratulujeme členům týmu: Aničce, Lilianě, Matyášovi, Viktorovi, Dominikovi (zástupci 9. D), Vojtěchovi (9. A), Lukášovi a Filipovi (7. D).😎🤜🤛

A. Buroňová