Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh

Kosmonautů, příspěvková organizace

!!!ZMĚNA INFORMAČNÍHO SYSTÉMU!!!

Vážení zákonní zástupci,

v souvislosti se sloučením škol a také v návaznosti na začátek nového pololetí školního roku 2023/2024 měníme i systém, ve kterém je vedena celá školní agenda (žáci, učitelé, klasifikace, rozvrh hodin, suplování, atd.).

Bakalářům děkujeme za dosavadní služby a postupně zahajujeme provoz na systému EduPage. Odkaz pro přihlášení je umístěn stejně, jako byl, tedy na úvodní straně oficiální webové stránky www.zskosmonautu.cz vpravo nahoře (zelená ikona E). Pokud budete mít zájem, je možné využívat mobilní aplikaci, která je dostupná pro Android i iOs pod názvem EduPage.

Přihlašovací údaje (odkaz) Vám budou zaslány v první polovině února 2024 na Váš email (rodičovský, nikoliv žákovský), proto prosím úzce spolupracujte se svými třídními učiteli.

Zevrubné seznámení s novým informačním systémem a odpovědi na časté dotazy rodičů naleznete pod tímto odkazem: https://help.edupage.org/?lang_id=8&p=u38

Přejeme Vám zdárné zahájení nového pololetí.

S pozdravem
vedení ZŠ a MŠ Ostrava-Zábřeh, Kosmonautů